Samvel Azizian (samvelazizian) wrote,
Samvel Azizian
samvelazizian

До 105-Ї роковини Геноциду вірменського народу в Османській імперії.

Այսօր հայերը նշում են Օսմանյան կայսրությունում Հայոց ցեղասպանության 105-րդ տարելիցը: Today, Armenians celebrate the 105th anniversary of the Armenian Genocide in the Ottoman Empire. Сегодня армяне отмечают 105-ю годовщину Геноцида армянского народа в Османской империи.

Сьогодні вірмени по всьому світу відзначають сумну дату своєї історії — Геноцид вірменського народу в Османській імперії. У 1915 році, скориставшись військовим часом керівництво Туреччини ініціювало і організувало депортацію і масові вбивства мирного вірменського населення, що проживало на своїх споконвічних землях в Західній Вірменії.

По всьому світу вірмени створили Комітети допомоги вірменським біженцям. Не залишилися осторонь і вірмени України. Комітети та представництва були створені в Одесі, Києві, Харкові та інших містах.

Відомо, що на початку 20-х років ХХ ст. при громадській організації "Київська вірменська трудова колонія" був створений подібний комітет, який надавав адресну допомогу сиротам і бідним сім'ям, які жили у Вірменії та за кордоном.

Щоб краще зрозуміти трагізм подій, які відбувалися в ті криваві часи, пропонуємо вашій увазі кілька сторінок з ілюстрованого журналу «Вірмени і війна», що видавався в Одесі в 1916-1917 роках, під час Першої Світової Війни.
джерело http://kievao.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1499:---105-----
https://www.facebook.com/Virmeny
Tags: Геноцид вірменського народу http://kieva
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments